واردات کالا از سراسر جهان

Importing goods from all over the world

  چرا بازرگانی آرسام؟

  کارشناسان با تجربه

  پرداخت ریالی

  پشتیبان اختصاصی

  مذاکره با تامین کنندگان

  امکان بازرسی کالا

  بازار های جهانی را برای شما به راحتی قابل دسترس می کنیم

  واردات کالا یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های اقتصادی هر کشور است. در واقع، بسیاری از کشورها به دلیل عدم تولید داخلی برخی کالاها، افزایش رقابت و کیفیت تولید داخلی یا نیاز به تکنولوژی برتر و تنوع در بازار، مجبورند کالاهایی را از سایر کشورها وارد کنند.

   

  مراحل واردات کالا شامل چه گام‌هایی هستند؟

  بازار های جهانی را برای شما به راحتی قابل دسترس می کنیم

  در رابطه با ترتیب و اولویت انجام هریک از مراحل واردات کالا صحبت‌های متفاوت بسیار است. برای واردات، اطلاع از لیست کالاهایی که می تواند سودآور باشد و ممنوع نیست، اخذ کارت بازرگانی، انتخاب کشور مبدا و روش حمل و نقل و… مهم است. ما با توجه به تجربه عملی و تشخیص اولویت بندی مراحل واردات کالا قدم‌های زیر را پیشنهاد می‌کنیم که به طور کلی شامل موارد زیرمی شود:

  برای مشاوره در زمینه واردات کالا با ما تماس بگیرید

  ۰۹۱۷۱۷۵۱۰۳۰

  پرسش‌های پرتکرار

  Frequently Asked Questions

  برای انتخاب کالای وارداتی باید باتوجه‌به میزان نیاز تولیدکنندگان به مواد اولیه و سایر کالاها را بررسی و سفارش بگیرید. همچنین در هنگام انتخاب کالا برای واردات توجه کنید که کالاهای غیراستاندارد را به دلیل پایین بودن قیمت آن نخرید.

  در حقیقت با هر مبلغی می‌توان کالا وارد کرد ولی بستگی به این دارد که سود شما از این واردات چقدر باشد. واردات در مبالغ کمتر حاشیه سود کمتری دارند و برای موفقیت در بازار باید به میزان کافی واردات انجام دهید.

  زمان واردات با حمل هوایی ممکن است کمتر از یک ماه باشد. اگر کشف قیمت، پرداخت و انجام امور گمرکی به‌سرعت انجام شود، همه چیز به روش حمل بستگی پیدا می‌کند. حمل هوایی بین یک هفته تا ۱۰ روز کاری و حمل دریایی بیشتر از یک ماه تا چند ماه طول می‌کشد.