پرسش های پرتکرار

Frequently Asked Questions

زمان مورد نیاز بستگی به عواملی مانند: موعد انجام ثبت سفارش امور گمرکی، زمان تولید محصول و نوع حمل و نقل (از قبیل: دریایی، هوایی و زمینی) بستگی دارد.

وظیفه بازرگانی آرسام به عنوان واردکننده کالا از چین به ایران، تحویل کالا در بنادر ایران بوده و ترخیص کالا به عهده خریدار می‌باشد. چنانچه خریدار بخواهد که کالای خود را توسط بازرگانی آرسام ترخیص کند، بازرگانی آرسام توانایی انجام این کار را دارد، اما این کار را به عنوان یک خدمت جانبی در نظر گرفته و هزینه انجام آن هم جدا لحاظ می گردد.

واردات کالا از طریق دریا از صرفه اقتصادی بیشتری نسبت به حمل و نقل هوایی برخوردار است. چرا که از این طریق می توان حجم بیشتری از محصولات را ترابری کرد. اما این روش زمان‌بر است.

مدت زمان موردنیاز برای حمل کالا از چین به ایران در حدود 30 الی 35 روز است. این زمان از موعد حرکت کشتی از کشور چین و رسیدن آن به بنادر جنوبی ایران می‌باشد.

شرکت بازرگانی آرسام با ارائه خدمات حضوری قصد بر آن دارد تا بازرگانانی که تمایل به سفر تجاری به کشور چین داشته و در سفر خود از بازارها، نمایشگاه‌ها و کارخانه‌های تولیدی بازدید کنند، یاری رسانند.

برای ارسال سمپل نیاز به سرعت و دقت در جا به جایی است. پیشنهاد می‌شود که برای ترابری این نوع کالا از خدمات پست هوایی استفاده شود.